ДНЗ № 4 смт. Великий Бичків

Сторінка музкерівника

Музика, як казка, музика — жива. І не треба серцю будь-які слова. В музиці — найвищі ніжні почуття. В ній любов і туга, та саме життя.

Я,Довганюк Надія Миколаївна народилася 30 січня 1977 року.
Освіта – вища.
У 1996р. я закінчила Ужгородське державне музичне училище ім..Д.Є.Задора за спеціальністю «Народні інструменти» та здобула кваліфікацію викладача,артиста оркестру та ансамблю, диригент оркестру.
У 2005р. я закінчилаДержавний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет ім.. В.Стефаника» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів.
Педагогічний стаж – 17 років.
Працювати у Великобичківському ДНЗ №4 почала з 2004р., де працюю і на даний момент муз керівником.

Музичне виховання є могутнім засобом, який сприяє всебічному і гармонійному розвитку особистості. Особливості педагогіки мистецт- ва в тому, що творчість навчити не можна. Можна лише створити умови для пробудження, активізації в дітей творчих імпульсів, для пізнання радості творення. Чим раніше розпоча-ти таку роботу з дітьми, тим більше шансів, що творчі можливості дітей не згаснуть, а роз- винуться, щоб виявити згодом у всіх сферах діяльності. Саме в дошкільному дитинстві закладають основи музичного виховання, есте – тичного відношення до життя, основна навичка  культури слухання, яка формується в цей віковий період. Слухання музики в повній тиші від початку до кінця є дуже важливим для розвитку особистості.

Видатний композитор і педагог Д. Кабалевський  наголошує :
 « Музика стане професією небагатьох, але полюбити, навчитись слухати її і розуміти повинні всі ».