ДНЗ № 4 смт. Великий Бичків

Адміністрація

Я,Дурнас Валентина Йосипівна народилася 13 липня 1964р. в смт.Вел.Бичків.Закінчила ЗОШ /-/// ст.№1 в 1980р., після якої поступила в Чернівецьке педагогічне училище(1982-1985рр) на відділ "Вихователь ДНЗ".Вихователем ДНЗ №4 працювала з 20 років, у 2002р. прийняла естафету завідувача даного закладу, в якому і по сьогодні працюю.                                                           Спільно з клективом я розробила ряд заходів для поліпшення виховної роботи з дітьми. Організовуються тематичні ранки свят, концерти, відзначаються знамениті дати, державні та релігійні свята.                                                                                                                                        У 2010р. була депутатом / Всеукраїнського з`їзду педагогічних працівників дошкільної освіти.                                                                                                                                                           У 2011р. садок №4 займає / призове місце в районі на основі конкурсу "Кращий дитячий садок" і нагороджений в Ужгороді цінним призом.
                        Графік прийому
Середа   17,00 - 19,00